Winx

Ovo je forum o winx:Layla, Bloom, Musa, Flora, Tecna, Stella!Saznajte nešto više o njima,družite se sa nama i budite aktivni!Dobro došli na winx bih forum!!!

HomeHome  portalportal  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Winx sezone

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
sanja-lo
Gost

KomentarNaslov komentara: Winx sezone   Fri Oct 24, 2008 11:34 pm

Ako niste znale ima i cetvrta sezona Winx to je moja na engleskom Winx stranica
A evo pagea na mojoj stranici o cetvrtoj sezoni
Samo cetrvta sezona je tuzna.Neki kazu da ce u toj sezoni Stella i Brendon prekinuti ljubavnu vezu zbog toga sto ce morati razdvojiti Alfiju i Crvenu fontanu i zbog toga sto je Stella upoznala nekog drugog momka,da ce Mjuza i gospodja Faragonda umrijeti zato sto je Darcy unistila Mjuzu a za Faragondu se ne zna zasto ce umrijeti i da ce u ovoj sezoni doci nova vila Alice(cita se Alic)vila vjetrova.Winx ce dobiti nove transformacije koje ce se zvati Glamourix(cita se Glamoriks).Ja inace navijam za 3.sezonu zato sto je cool i imaju cool transformacije.

Smile
Na vrh Go down
florawinx(**flora**)
zauvjek vinxica
zauvjek vinxica

Broj komentara : 9

KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Sat Oct 25, 2008 3:33 pm

A di je ta stranica???
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
winxgirl
zauvjek vinxica
zauvjek vinxica

Broj komentara : 36

KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Sat Nov 22, 2008 1:03 pm

Ja ne bih da Faragonda i Musa umru. One su SUPER!!!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://everythinggirls.team-forum.net/forum.htm
Winx_Bloom_Zerina
saznajes za svoje moci
saznajes za svoje moci

Broj komentara : 8

KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Thu Feb 26, 2009 7:28 pm

Šta??Hej,hej nije fer da Faragonda i Mjuza umru.A zasto baš one??Zašto je onda Mjuza ostala živa u winx 3D.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Flora_Sany
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila

Broj komentara : 11

KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Fri Dec 04, 2009 10:23 pm

To sve sto tu pise u vezi 4 sezone winx-a nista nije tacno...ko vam je to napricao te izmisljotine...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Flora_Sany
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila

KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Fri Dec 04, 2009 10:32 pm

Ovako ide pravo kako treba iz 4 sezone...

Winx treba da budu nastavnice ali tu onda neka cetiri mimka napadaju Floru i onda dolaze sve winx-ice,a oni su trazili Bloom...ni su pobedili winx i otisli...mislili su da je Bloom poslednja vila na zemlji pa su hteli da je zarobe posto su oni lovci na vile...ali oni love samo one najace vile i taze poslednju vilu na zemlji...zato winx odlaze na zemlju u potrazi za novom vilom po imenom Roxy(Roksi) da je nadju pre njih...winx ce dobiti novu moc Believix ...believix ima i tri dodatna krila Zoomix i jos dva ali nemogu da se setim kako se zovu...kad vise ljudi sa zemlje veruje u vile moc Believix-a se povecava...winx ce imati u gardeniji i svoju radnju Love&Pest...To su slatki mali ljubimci koji imaju krila pa mogu da lete...pesti su pre bili samo stare igracke pa ih je Flora ozivela...Roxy je vila zivotinja...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
~Nature_Queen~
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila

Broj komentara : 43

KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Sat Jan 30, 2010 12:44 pm

sanja-lo (citat):
Ako niste znale ima i cetvrta sezona Winx
to je moja na engleskom Winx stranica
A evo pagea na mojoj stranici o cetvrtoj sezoni
Samo cetrvta sezona je tuzna.Neki kazu da ce u toj sezoni Stella i Brendon prekinuti ljubavnu vezu zbog toga sto ce morati razdvojiti Alfiju i Crvenu fontanu i zbog toga sto je Stella upoznala nekog drugog momka,da ce Mjuza i gospodja Faragonda umrijeti zato sto je Darcy unistila Mjuzu a za Faragondu se ne zna zasto ce umrijeti i da ce u ovoj sezoni doci nova vila Alice(cita se Alic)vila vjetrova.Winx ce dobiti nove transformacije koje ce se zvati Glamourix(cita se Glamoriks).Ja inace navijam za 3.sezonu zato sto je cool i imaju cool transformacije.

Smile

Izvini , no to nije tacno.Gledala sam do 15 epizode.Dolazi Roxy.Stella nema momka,onaj sa slike je Helio.Stella i Brandon ce prekinuti radi Mici kad dodju u Gardeniju , jer ce Mici poljubiti Brandona,no pomiriti ce se.I nova trasformacija nije Glamourix.nego Believix.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Flora_Sany
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila

KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Sat Jan 30, 2010 9:24 pm

Skroz si upravu tecna...ono sto smo nas dve napisale to ce biti u 4 seoni Winx-a...ja sam iz 4 sezone gledala 26 epizoda i bukvalno sve znam sta ce se desiti...Riven je ljubomoran...zato sto musa hoce da postane pevacica ali nju treba da zaposli neki producent pa misli da ce izgubiti svoju Musu...pole Believix-a dobice Lovix i Sofix koje ce im dati neke tri vile ili sta su vec....
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
~Nature_Queen~
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila

KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Sun Jan 31, 2010 1:10 pm

Flora_Sany (citat):
Skroz si upravu tecna...ono sto smo nas dve napisale to ce biti u 4 seoni Winx-a...ja sam iz 4 sezone gledala 26 epizoda i bukvalno sve znam sta ce se desiti...Riven je ljubomoran...zato sto musa hoce da postane pevacica ali nju treba da zaposli neki producent pa misli da ce izgubiti svoju Musu...pole Believix-a dobice Lovix i Sofix koje ce im dati neke tri vile ili sta su vec....

jeste..nisam gledala kada dobiju lovix i to , ali sam cula da ce dobiti to . .. winx je crtic za djecu,a djeca ne trebaju gledati kako neko umire ....
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Flora_Sany
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila

KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Sun Jan 31, 2010 4:07 pm

Tecna (citat):
Flora_Sany (citat):

jeste..nisam gledala kada dobiju lovix i to , ali sam cula da ce dobiti to . .. winx je crtic za djecu,a djeca ne trebaju gledati kako neko umire ....

Da...bas tako...jedino koliko ja znam ipak ce neko umreti a to je Nabu....umrece zbog lovaca na vile... Sad koliko sam ja videla mada mozda ce kasnije uspeti nekom magijom da ga ozive....
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
~Nature_Queen~
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila

KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Sun Apr 18, 2010 11:17 am

Flora_Sany (citat):
Tecna (citat):
Flora_Sany (citat):

Da...bas tako...jedino koliko ja znam ipak ce neko umreti a to je Nabu....umrece zbog lovaca na vile... Sad koliko sam ja videla mada mozda ce kasnije uspeti nekom magijom da ga ozive....

ja mislim snagom zivota,posto taku su nekima radili,mozda su tako i Nabu-u radili,ali ne znam sada skidan epizode da gledam..
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Today at 2:51 pm

Na vrh Go down

Winx sezone
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1